Дискусия за БАКК - дейност, визия и бъдеще

Съобщение
Автор
Потребителски аватар
Stefan Plovdiv
Супер потребител
Супер потребител
Контакти:

Re: Дискусия за БАКК - дейност, визия и бъдеще

#21 Мнениеот Stefan Plovdiv » 11 яну 2020 06:54

Има такова предложение, доколкото съм чувал.
Естествено, направено от човек, който понятие си няма какво е кемпер.
Но понеже наистина в асоциацията нищо не се случва, няма и кой да защити интереса на заинтересованите.

В този ред на мисли, ако някой има желанието и интереса да събуди БАКК, нека се самопредложи. С радост от всички ще му бъде даден картбланш.
А дотогава нека поне не я плюем или да и даваме определения. Достатъчно направиха други, за да се стигне дотук.
Всеки един може да предложи идея, да я опакова след това в подходящ писмен вид и да я предаде където трябва.

Както казах неведнъж, не сме дорасли като народ и нация да имаме нещо организирано.
Темата, която повдигнах и в която пишем, показва пълната незаинтересованост на всички.
Тогава какво да очакваме?
Кеф цена няма!

Потребителски аватар
Pirin Penchev
Утвърден потребител
Утвърден потребител
Контакти:

#22 Мнениеот Pirin Penchev » 12 яну 2020 23:47

Колегата нещо се е объркал.

Потребителски аватар
divo_cvete
Супер потребител
Супер потребител

#23 Мнениеот divo_cvete » 22 яну 2020 14:43

Yana Vassileva написа:Здравейте,
Не знам дали това е точната тема, но при този умрял форум ми е трудно да намеря къде да пиша.
В страницата на БАКК във ФБ има запитване от Георги Колчев.
Той пита:
"Здравейте, има ли асоциацията становище относно налаганите тол такси на кемпери като на тежкотоварни автомобили?"
Може да пишете тук или във ФБ Българска асоциация за къмпинг и караванинг - БАКК

Здравей, Яна, мерси, че се опитваш да раздухаш пепелта от вече изгасналите въглени на огъня на БАКК. Като член на нефункциониращия УС се чувствам длъжна да отговоря.
Видях още тогава този въпрос, но няма как да отговоря от името на БАКК. Защото една Асоциация е обединение на граждани, които имат обща цел, идея или проблем, и които са заплатили членски внос към организацията, за да направят възможно нейното съществуване и постигане на решение за общата цел, идея или проблем или общ интерес. А към днешна дата за 2019 г. БАКК няма нито един член. Няма нито един платен членски внос. Реално няма дейност, няма обща идея, няма общ проблем. Организацията е замразена. Така че, от тази гледна точка, каквото и да напиша като "становище", това би било моето лично мнение, и не би отразявало това на Асоциацията - хората, които тя асоциира. Именно затова аз лично си спестих писането. Не мисля, че би било коректно да давам мнение от името на нефункционираща структура.

А по самия въпрос на човека, може да пишем и да разсъждаваме много. Ако има интерес по проблема с тол таксите, може да го направим в отделна тема.

Върни се в “Официални становища и позиции на БАКК”