КОЙ ИСКА НАГРАДА?

Модератор: Yana Vassileva

Съобщение
Автор
Потребителски аватар
axl
Потребител

КОЙ ИСКА НАГРАДА?

#1 Мнениеот axl » 30 сеп 2013 11:32

Здравейте СЛАДУРЧЕТА :helo:
Познайте коя съм аз :question: Не съм Баба Коледа, нито Баба Марта :question:
Искам да ви подсетя, да нарисувате най-хубавите рисунки на тема "Аз и моят свят - да пазим природата":idea1: и с тях да участвате в благотворителния конкурс, който ще проведем на Есенния Събор в Димитровград :party whistle:

Ако желаете, вашите красиви рисунки ще помогнат да съберем средства, с които да създадем Детски фонд. За целта трябва да ни разрешите да ги използваме в дарителска акция (рисунките имам предвид). А това ще стане в неделя, когато всички възрастни ще решат да си вземат рисунка и да дарят парички за Детския фонд. Събраните средства ще може да се използват за организирането на бъдещи веселби и забавления само за вас. :party whistle:

Моля носете си по две щипки за пране, с които да закачите вашите рисунки на опънатия изложбен-простор.

Освен това за всички участници (малки и ГОЛЕМИ) във викторините, спортните игри и карнавала ще има награди:party whistle:

А казах ли ви, че ще има карнавал? Нека да си направим голяма ВЕСЕЛБА :smille: като се маскираме и се забавляваме. Времето на карнавала е след състезателните игри. :head banger:

И да не забравите, че има велосъстезание :bike: , за най-добрите от по-добрите и за най-бързите от по-бързите велосипедисти, който ще получат награди. И ще има също и :bravo: и :snappy: и т.н.

Хайде чао до забавление,

Нели или т.нар Мама Нети

Потребителски аватар
Калина Йорданова
Стандарден потребител
Стандарден потребител
Години: 17

Re: КОЙ ИСКА НАГРАДА?

#2 Мнениеот Калина Йорданова » 30 сеп 2013 19:58

Ще бъде много готино!!! Аз разбрах от програмата, че може да си направим рисунките на събора и вкъщи, но не знам дали ще имам време да си я нарисувам вкъщи и искам да знам с какво време ще разполагаме там. А ако се окаже, че и там няма да имам време ще се опитам да си помогна в нас. ;) ;)

Потребителски аватар
axl
Потребител

#3 Мнениеот axl » 30 сеп 2013 20:33

За жалост на място няма да има осигурени материали за рисуване. Ние осигуряваме простора за закачане :D , от вас рисунките. Идеята е всеки да си направи нещо в къщи и да го донесе. Ако няма да може в къщи си донася нещата, с които смята, че най-добре ще изрази идеята си и го прави на място.

Потребителски аватар
Калина Йорданова
Стандарден потребител
Стандарден потребител

#4 Мнениеот Калина Йорданова » 01 окт 2013 17:23

:helo: Благодаря за информацията, Нели. Аз точно ще рисувам картината, но не ми идват много идеи :crying1: Не знам, какво ще правя!!! :crying1: :crying1: :crying1:

Потребителски аватар
Калина Йорданова
Стандарден потребител
Стандарден потребител

#5 Мнениеот Калина Йорданова » 01 окт 2013 18:04

Може ли да участваме с две или три картини, защото ми дойдоха доста идеи изведнъж :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: !!!

Потребителски аватар
divo_cvete
Супер потребител
Супер потребител

#6 Мнениеот divo_cvete » 02 окт 2013 08:32

Направи си колаж на голям кадастрон :Р

Потребителски аватар
axl
Потребител

#7 Мнениеот axl » 02 окт 2013 14:48

Кали, щом имаш идеи сподели ги с нас, като ни покажеш цялото си творчество по темата на конкурса. Но дали ще имаш толкова много щипки за пране :D
Идеята на конкурса е всеки да даде всичко от себе си. Но предлагам да сложим някакъв лимит. Нека всеки който има желание и идеи да се включи в изложбата с не повече от 3 рисунки. Все пак имаме само 50 м простор. :D

Идеята на Дивото цвете като цяло е добра, но аз не ти препоръчвам да правиш голям размер картина или колаж на кадастрон, защото може и да има проблеми с окачането на въжето.

Благодаря ти, че ще участваш в конкурса. :thank you:

Потребителски аватар
Калина Йорданова
Стандарден потребител
Стандарден потребител

#8 Мнениеот Калина Йорданова » 02 окт 2013 17:54

Не знам дали ще успея да направя толкова голям колаж ;), но ще измисля нещо друго.Ако не успя ще си представя само едната картина ;)

Ивета Ганева
Потребител

#9 Мнениеот Ивета Ганева » 03 окт 2013 15:41

Моята рисунка вече е започната, но имам още доста да рисувам ;) Надявам се да успея да направя нещо :smille:

Върни се в “Форум на децата”