Кемперът утре и вдругиден

Модератори: Boris, vasko

Съобщение
Автор
Потребителски аватар
stefko_pargavelov
Утвърден потребител
Утвърден потребител

Кемперът утре и вдругиден

#1 Мнениеот stefko_pargavelov » 02 ное 2011 18:49

http://www.automedia.bg/gallery/car_123 ... 17527.html

На коя среща на Горно Трапе ще можем да го видим :D :D :D :D :D :D

Потребителски аватар
Св.Йорданов
Супер потребител
Супер потребител
Години: 57

Re: Кемперът утре и вдругиден

#2 Мнениеот Св.Йорданов » 03 ное 2011 08:02

Като го гледам за Трапето не върши работа :lol: за нашите пътища е големичък :lol: от тези много чистачки на предното стъкло нищо няма да се вижда като заработят :lol:,вътре са сложили много кожа която трудно ще се пъддържа :lol: ,май не ми харесва :lol: Р.Р.Стефко не пускай повече такива,кемпери,щото чувство за малоценност може да получи човек :D :D :D

Потребителски аватар
Boris
Супер потребител
Супер потребител

#3 Мнениеот Boris » 03 ное 2011 09:38

Имам следното предложение:
- с част от средствата "членски внос" БАКК купува един (или повече) такива кемпери;
- кемперите се използват за популяризиране на идеите на кемперизма, като за целта пътуват максимално на далечни дестинации;
- разходите по пътуванията се поемат от БАКК, като пътуващите поемат задължението подобаващо да отразяват с репортажи пътуванията;
- кемперите се зачисляват на двамата най-възрастни членове на БАКК (Стефко Пъргавелов и Борис Методиев), които благородно се съгласяват на тази саможертва срещу скромно възнаграждение.
Ако трябва да се гласува, аз съм "за" това предложение, но може да мине и без гласуване.
Имам мнение, но не ми харесва.
Изображение

Потребителски аватар
Св.Йорданов
Супер потребител
Супер потребител
Години: 57

#4 Мнениеот Св.Йорданов » 03 ное 2011 10:28

Боре,така направеното предложение за зачисляване на кемпера го приемам ,въпреки че е в леко ваш ущърб.Имам предвид безкрайните километри които ще минете,както и безсънните нощи които ще трябва да прекарате над компютъра за да пишете пътеписи и др.несгоди които ще легнат на плещите ви :lol: .Като изхвърляне на тоалетната,зареждане на чиста вода и др.подобни. :lol: Не мога обаче да приема,че това трябва да бъде гласувано от всички при положение,че за всички по-горе описани и неописани неща отговорност ще носите вие.Но.....за да спазим демократичните принципи и дух,предлагам право на глас да имате само ти и Стефко Пъргавелов,като решението за зачисляването на кемпера трябва да се приеме независимо от това дали вие ще гласувате :) .

Потребителски аватар
Boris
Супер потребител
Супер потребител

#5 Мнениеот Boris » 03 ное 2011 10:37

Верно Светльо, в наш ущърб е, ама ще ни увеличите възнаграждението и ще се разберем. Аз за едната идея съм готов да се жертвам.
Имам мнение, но не ми харесва.
Изображение

Потребителски аватар
Yana Vassileva
Супер потребител
Супер потребител

#6 Мнениеот Yana Vassileva » 03 ное 2011 12:03

Започвам да планирам далечна дестинация, а и подобаващ пътепис се ангажирам да напиша :lol:
Изображение

Потребителски аватар
stanijordan
Утвърден потребител
Утвърден потребител
Години: 45

#7 Мнениеот stanijordan » 03 ное 2011 13:02

Борис Методиев написа:Имам следното предложение:
- с част от средствата "членски внос" БАКК купува един (или повече) такива кемпери;
- кемперите се използват за популяризиране на идеите на кемперизма, като за целта пътуват максимално на далечни дестинации;
- разходите по пътуванията се поемат от БАКК, като пътуващите поемат задължението подобаващо да отразяват с репортажи пътуванията;
- кемперите се зачисляват на двамата най-възрастни членове на БАКК (Стефко Пъргавелов и Борис Методиев), които благородно се съгласяват на тази саможертва срещу скромно възнаграждение.
Ако трябва да се гласува, аз съм "за" това предложение, но може да мине и без гласуване.

Ака Стефко (с чест и почитания към него) му се стори тежка тази работа,мога да го заместя :oops: .Ще се справя с ихвърляне на WC,безсъние и т.н..... :lol: :lol: :lol:
П.П. Гласувам да го заместя :D :D
"Хората имат различни звезди.За тези,които пътуват,звездите са водачи.За другите са само малки светлинки"

motomaina
Потребител

#8 Мнениеот motomaina » 18 дек 2011 18:51

stefko_pargavelov написа:http://www.automedia.bg/gallery/car_123/model_0/photo_17527.html

На коя среща на Горно Трапе ще можем да го видим :D :D :D :D :D :D

Като гледам темповете на икономически разцвет на скъпата ни татковина,веднага ти отговарям................годината е 2537-ма плюс минус 150г. :lol:

Върни се в “Ноу-Хау и Тунинг”